Онкодиспансер витратить 300 тисяч на препарати

Волинський онкодиспансер заплатить понад 300 тисяч фірмі «Бізнес Центр Фармація» за препарати.

Про це повідомляє 4 влада з посиланням на Вісник державних закупівель.

Підприємство «Бізнес Центр Фармація» постачатиме препарати контрастні для Волинського онкодиспансеру. Медзаклад заплатить підприємству 336 232 гривні.

Предмет закупівлі: препарати контрастні, розчини; код предмету закупівлі: 21.20.2. У медико-технічних вимогах документації предмет закупівлі складається із двох препаратів: Йогексол (Томогексол), розчин для ін`єкцій, 300 мг йоду/мл, у флаконах № 1, по 1 флакону у пачці з картону 520 упаковок та натрію амидотрізоат (Тріомбраст), розчин для ін`єкцій 76% по 20 мл в ампулах № 5 76 упаковок.

Очікувана вартість закупівлі становила 300 000 гривень. Нагадаємо, що на цей конкурс надійшло три пропозиції.

Підприємство «Бізнес Центр Фармація» знаходиться у місті Вишгород Київської області. Засновником підприємства є Спальвіш Юлія яка водночас є кінцевим бенефіціаром товариства, керівником та підписантом. Статутний фонд фірми-переможця становить два мільйони гривень:

За матеріалами сайту “kievleaks.org” товариство “Бізнес Центр Фармація” викупило нежитлові приміщення у Києві за заниженою ціною.

У 2012 році товариство “Бізнес Центр Фармація” заробило на тендерах понад 40 мільйонів гривень – про це пишуть “Наші гроші. Львів”.

Моніторинг закупівель у медзакладах відбувається у рамках проекту «Моніторинг державних закупівель у лікувальних закладах Волині та Рівненщини», підтриманого Міжнародним фондом «Відродження».

20150519115628