Священики пояснили, чому не молились за воїнів на Волині

Священики УПЦ МП пояснили губернатору, чому відмовились від спільної молитви  у День пам’яті та примирення. Виявляється, зробити це їм завадили церковні канони.

Про це інформує інформаційне агентство «Волинські новини» з посиланням на газету «Слово правди».

Священик Московського патріархату виправдовувався перед головою Волинської ОДА Володимиром Гунчиком за поведінку у День пам’яті та примирення. Робив він це на особистому виїзному прийомі громадян губернатором області, що відбувся 18 травня у Володимирі-Волинському.

Нагадаємо, що 8 травня в День пам’яті та примирення у Володимирі-Волинському стався скандал – священики Московського патріархату відмовилися служити спільну панахиду зі священиками Київського патріархату, Української Греко-Католицької та Католицької церков.

Священик православної церкви Московського патріархату, який прибув на зустріч намагався виправдати свою поведінку.

Він пояснив, що канони церкви не дозволяли провести спільну молитву, тому вони раніше відслужили панахиду та просто лишились стояти до кінця заходу.

Як зазначає видання, міський голова Володимира-Волинського Петро Саганюк, був непохитний у власному баченні ситуації:

«Ми завжди готові врегулювати будь-які питання. Невже не можна було звернутись напередодні? А це був прояв неповаги до людей і до заходу, який організувала влада. Так робити не можна», – сказав Саганюк.