Воїн з Луцька дякує волонтерам за допомогу

Військовослужбовець з Луцька з позивним «Штиль» дякує усім волонтерам та просто небайдужим людям за постійну підтримку та допомогу.

Про це пише Інформаційне агентство «Волинські новини».

Військовий перебуває у секторі М.

«Якщо двічі в одну ціль снаряд влучити не може, то це постійно вдається волонтерам. Без них ми – ніяк», – розповідає боєць.

Слова вдячності військовослужбовець висловлює організації «Волинь SOS», а саме волонтерам Тетяні Должко та Миколі Дмитруку.

Окрім того, Штиль дякує обласній спілці ветеранів Афганістану під керівництвом Григорія Павловича, а також Валерію Курстаку та Ларисі Тарасюк за працю, недоспані ночі та бандерівський борщ. Зауважимо, солдатські сухпайки, які містять у собі засушений буряк, бійці називають бандерівським борщем.

Не оминули допомогою волинян в секторі М і Благодійний фонд «Волинь 2014», обласний координаційний центр з надання допомоги учасникам АТО, – їм теж щира подяка.

Також неабияк вдячні бійці Юрію Гредасову із фірми «Ганок», який надав хлопцям комплект інструментів. Ними військові наразі ремонтують бойову техніку.

Велику подяку воїни висловлюють батьку однокласника бійця Штиля В’ячеславу Альфьорову та його колезі Валентині Черниш, яка курує доставкою благодійної допомоги на Схід, отаману лищенської «Волинської січі» Миколі Турку та Галині Вальчук за продовольчу підтримку.

З особливою теплотою боєць відзивається про учнів 7-В класу гімназії №4 за солодощі, листівки та прапори. Окрім того, Штиль дякує учням 6-В класу – Руслані Шульзі за смаколики, та Марині Мельниченко – за отриманий лист.

Бійці передають вітання додому, вітають усіх із Вознесінням Господнім, ще раз дякують волонтерам та сподіваються на подальшу підтримку від небайдужих краян.