У Нововолинську хочуть відмовити в землі бійцям АТО

Нововолинська міська рада під час чергової сесії може відмовити учасникам АТО в праві отримати земельну ділянку для будівництва.

Про це йдеться в проекті рішення, ‒ пише Нововолинський інформаційний портал.

Зокрема, до міської влади звернулися Андрій Вах, Олександр Мосейчук та Сергій Палихата. Усім трьом можуть відмовити на тій підставі, що, згідно з Генпланом, у місті більше немає ділянок під житлову забудову.

«Відмовити у виділенні земельної ділянки як учаснику АТО для будівництва та обслуговування житлового будинку та господарських споруд у зв’язку з недостатньою кількістю вільних земельних ділянок, передбачених Генпланом міста для житлової забудови, а також враховуючи, що рішенням сесії Нововолинської міської ради від 22 жовтня 2014р. № 40/30 «Про розгляд заяв військовослужбовців учасників АТО щодо виділення земельних ділянок» вирішено звернутись до сільських рад Іваничівського району та Головне Управління Держземагентства у Волинській області, та у зв’язку з тим, що згідно даного рішення Головним управлінням Держземагентства у Волинській області виділяються земельні ділянки за погодженням з сільськими радами на території Грядівської та Морозовичівської сільських рад», ‒ йдеться в проекті рішення.