Луцьк: ЛПЗ планують перевірити на незаконний продаж спиртного

Депутати Луцької міської ради доручать управлінню розвитку підприємництва та реклами перевірити мікрорайон ЛПЗ на незаконний продаж алкоголю.

Про це повідомило інформаційне агентство «Волинські новини».

Під час засідання постійної комісії міськради з питань торгівлі, послуг та розвитку підприємництва 21 травня голова комісії Юрій Вега пропонував доручити управлінню розвитку підприємництва та реклами провести рейди-перевірки по бульвару Дружби Народів у зв’язку із напруженою ситуацією, щоб заспокоїти громадськість. З його слів, місцеві мешканці нарікають на незаконну торгівлю алкоголем у нічний час на літньому майданчику одного із підприємців.

Своєю чергою, начальник управління розвитку підприємництва та реклами міськради Олександр Козлюк зазначив, що йдеться про літній майданчик підприємця, який є виробником, зареєстрованим на території Луцька, торгує лише розливним пивом, а не міцними алкогольними напоями. Літній майданчик, з його слів, зачиняється о 22.00, а його власник долучається до благоустрою міста. Обурення мешканців, мовляв, викликала торгівля у іншому наметі неподалік. Він наголосив, що насправді спиртними напоями незаконно торгують на ринку через дорогу від літнього майданчика, де продають алкоголь на розлив «з бутербродиком, огірочком та салом», але це, мовляв, питання до правоохоронців.

Юрій Вега зауважив, що мешкає у цьому районі та не бачив активної роботи міліції чи муніципальної дружини. У підсумку, проект рішення про здійснення рейдів-перевірок підтримали члени комісії.

1 2