Луцьк буде без гарячої води, поки «Нафтогазу» не дадуть 57 мільйонів

Газопостачання ДКП «Луцьктепло» припинено за дорученням НАК «Нафтогаз України». Відновлення подачі газу можливе лише за умови погашення боргу обсягом 57,1 мільйона гривень.

Про це повідомила Наталка Пахайчук у прес-службі «Волиньгазу».

ДКП «Луцьктепло» заборгувало «Нафтогазу» 57,1 мільйона гривень. Відповідно до умов договору на постачання між цими підприємствами, газопостачання має бути припинене. Відновлення подачі газу можливе тільки після повного погашення заборгованості.

У листі «Нафтогазу» наголошено, що безлімітне споживання природного газу призводить до значних фінансових збитків компанії та втрат державного бюджету України.

«ПАТ» «Волиньгаз» не здійснює постачання природного газу для «Луцьктепла». Наше підприємство діє лише в рамках доручень НАК «Нафтогаз України» щодо відключення підприємств-боржників», – пояснює ситуацію заступник голови правління з обліку та постачання газу Андрій Карпомиз.

Аналогічна ситуація на сьогодні є у Володимирі-Волинському і Нововолинську. ПТМ «Володимир-Волинськтеплокомуненерго», яке заборгувало 8,7 мільйона гривень, було відключене минулого тижня. Днями без газу залишаться і котельні Нововолинська. Ліміти на споживання газу на сьогодні має тільки Ковель.