Лучанка просить допомогти із лікуванням батька

Громадська діячка із Луцька, одна із організаторок премії «Людина року. Волинь» Олена Бекеша просить небайдужих про допомогу: на операцію для батька потрібні чималі гроші.

Про це вона написала у соціальній мережі Facebook.

Олена Бекеша пояснила, що 1 травня її батьки потрапили в лікарню. «Маму виписали через 10 днів додому. А тато був у комі, лежав у реанімації ці три довгі для нашої родити тижні», – пише вона.

«Я ніколи не думала, що буду просити щось у когось. Але я просила… просила у друзів сім’ї молитися, і хочу сказати вам дякую і звісно Богу, бо почув наші молитви. Батька перевели у нейрохірургію після тяжкої черепно-мозкової травми, він переніс 2 операції на голову», – зазначила Бекеша.

Вона додала: «Нещодавно, моя сім’я, не задумуючись ні на хвилину, перераховувала відкладені кошти воїнам АТО і цих героїв ми мріємо бачити здоровими. А сьогодні у нашій сім ї горе. Щодня йде близько 2-ох тисяч гривень на медикаменти. Повірте, ні я, ні сестричка стільки не заробляємо».

«Лікування з нашою «безкоштовною медициною» примусить просити про допомогу ближнього. Батько, якщо дасть Бог все буде добре має витримати ще одну операцію, яка коштує великих для нас коштів. Кожна гривня є цінною для нас сьогодні. Добродії, якщо маєте змогу допомогти, прошу допоможіть на лікування громадянина Бекеші Василя Миколайовича», – просить Олена Бекеша про допомогу.

Кошти можна переказувати на картку ПриватБанк № 5457 0822 3461 7681.