Волинські лісівники поїхали на Схід будувати захисні споруди

Працівники обласного лісоуправління відправились на Схід для будівництва фортифікаційних споруд у «Секторі М». Це вже тертя поїздка волинян.

Про це повідомляє прес-служба лісівників.

За словами головного спеціаліста відділу лісових ресурсів ВОУЛМГ Сергія Сичука, лісівники Волині вже збудували понад сто об’єктів різної складності. Чоловік нещодавно сам був на Сході, на короткий час повернувся до Луцька і знову рушає на передову.

«Все необхідне для спорудження оборонних об’єктів завезли раніше, тож тепер взяли тільки додатковий найнеобхідніший інструмент і провізію. Закінчимо свою ділянку роботи у найкоротші терміни», – додає він.

Багато з тих, хто їде на Схід, служили в армії, знають, наскільки важливі добре укріплені обороні інженерні споруди. Серед них – майстер лісу ДП «Рожищеагроліс» Володимир Мірчук та лісничий Куснищанського лісництва ДП «Прибузьке ЛГ» Віталій Ляшук. Обоє їдуть на ротацію своїх колег, взяли тільки найнеобхідніше, зізнаються, що будуть сумувати за домівкою і лісом, але розуміють, що країна їхньої праці.

«З Богом! – каже перший заступник начальника лісоуправління Сергій Шеремета. – Бережіть один одного і повертайтеся з миром».

На місці прибуття їх зустрічатиме начальник лісоуправління Василь Мазурик, який, побувши день у Луцьку, напередодні уночі знову вирушив на Схід, де хлопці боронять Україну.

1 2 3