У центрі Луцька регулярно полюватимуть на «автоандонів»

Представники Громадського руху «Народний контроль» та «Автомайдану України» разом із держінспекторами виявляли порушників Правил дорожнього руху в центрі Луцька.

У результаті складено 8 адміністративних протоколів, – повідомили у прес-службі волинської міліції.

Найчастіше водії нехтують вимогами дорожніх знаків та правилами паркування, а відтак залишають авто у заборонених місцях. При цьому не лише створюють незручності для пішоходів, а й наражають їх на небезпеку, паркуючись на переходах. Це, своєю чергою, зменшує видимість, перешкоджає руху громадського транспорту та прибиральної техніки.

У результаті під час рейду складено вісім адміністративних протоколів на порушників. За стоянку у забороненому місці винуватець вимушений заплатити 225 гривень штрафу.

Загалом же, за словами начальника відділу ДАІ з обслуговування міста Луцька Віктора Главічки, з початку року за це порушення складено більш ніж півтори тисячі адмінпротоколів: «Інспектор може складати протокол у тому випадку, коли водій перебуває в автомобілі. На жаль, фото- та відеофіксація, яку надають громадяни, не є підставою для притягнення власника транспортного засобу до відповідальності. Штраф може бути призначений у тому випадку, коли правоохоронець спіймав водія «на гарячому». Через це багато порушників так і залишаються непокараними. Однак вихід із ситуації є: необхідно вносити зміни у законодавство».

За словами активістів, доки зміни в законі ще не прописані, вони спільно з інспекторами ДАІ контролюватимуть дотримання правил паркування. Подібні рейди відтепер стануть нормою.