Шиба пропонує встановити межі парку, бо інші депутати «бояться»

Депутат Луцької міської ради Богдан Шиба пропонує надати дозвіл підприємству «Парки та сквери м.Луцька» на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж парку в районі вулиць Конякіна ‒ Гордіюк.

Такий проект рішення він виносить на сесію міської ради. На думку Шиби, інші депутати «бояться» займатися цим питанням, адже йдеться про 7,2361 гектара землі, які можна було б забудувати.

Шиба відзначив, що ділянки, де планують забудову, в межі парку не вносять. Тобто, він пропонує «зобов’язати комунальне підприємство «Парки та сквери м.Луцька» розробити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та подати її на затвердження до міської ради».

Нагадаємо, навколо землі в цьому парку існує два основних конфлікти: щодо будівництва житлового комплексу ‒ конфлікт між мешканцями будинків на Конякіна ‒ Горідюк та «Луцьким домобудівельним комбінатом»; конфлікт щодо будівництва гуртожитку для Луцького інституту розвитку людини.