Керівництво «Устилуга» «взяли» на хабарі, ‒ ЗМІ

На митному посту «Устилуг» провели обшук, внаслідок чого на робочих місцях посадовців оперативної зміни №3 працівниками СБУ було вилучено десять тисяч гривень.

Документ, в якому оприлюднено факти корупційних діянь керівництва митного поста «Устилуг», потрапив у розпорядження видання Під прицілом.

Зокрема, на виконання розпорядження ГУ БКОЗ СБУ та Ухвали слідчого судді Голосіївського районного суду міста Києва Фролова М.О. «Про дозвіл на обшук», 19 травня на митному посту було проведено низку дій з припинення корупційних діянь. Так зокрема, під час обшуку на робочих місцях посадових осіб оперативної зміни №3 було виявлено та вилучено кошти в сумі близько 10 тисяч гривень.

Разом з тим, на смузі руху «червоний коридор» було затримано транспортний засіб з частиною вантажу, який не оформлений в митному відношенні (будівельні суміші 500 кг). Таким чином, слідчим в особливо важливих справах слідчого відділу прокуратури міста Києва на підставі кримінального провадження було висунуто звинувачення головному державному інспектору митного поста «Устилуг» Аллі Наливайко та старшому державному інспектору Ірині Харполі. Їх звинувачують в отриманні неправомірної вигоди обсягом 1500 доларів США.

Після завершення обшуку та слідчих дій старший інспектор Ірина Харпола була затримана працівниками ГУ БКОЗ СБУ та прокуратури. В той же час вантажівку після проведення усіх необхідних слідчих дій і після дооформлення безпосередньо на митному посту усіх необхідних документів відпустили.

Варто зауважити, що головного державного інспектора митного поста «Устилуг» Аллу Наливайко вважають «людиною» в.о. начальника Волинської митниці ДФС Андрія Андрейківа, яка є його одногрупницею по студентському навчанню. Скандального «податківця» у свою чергу пов’язують з олігархом Ігорем Єремеєвим.