Хочуть розігнати громадську раду при Романюку

Вкотре Громадська рада виявилася неефективною – не зібрався кворум. Її учасники шукали вирішення: вигнати прогульників чи розпустити орган.

Засідання Громадської ради при Луцькому міському голові запланували на сьогодні, 20-те травня, – пише інформаційне агентство Волинські Новини.

На розгляд громадських активістів пропонували проект рішення, згідно з яким у Луцьку хочуть перейменувати частину проспекту Перемоги, де немає житлових будинків, на ім’я Героя України Василя Мойсея. Також влада міста пропонувала громадським активістам розглянути ще одну ініціативу та заслухати пропозиції з приводу фінансування проектів будь-кого з лучан, які стосувалися б розвитку населеного пункту чи охорони довкілля.

Для кворуму не вистачало двох осіб. Тому учасники зібрання дискутували про те, як цей орган зробити ефективним. Багато з присутніх висловлювалися дуже емоційно й пропонували розпустити Громадську раду та утворити нову, мовляв, понад півроку вже не збирається кворум. Були й пропозиції попросити тих, хто прогулює, написати заяву про добровільний вихід зі структури.

Зваживши на те, що із 29 членів ради прийшли лише 13, – засідання не відбулося.

Зазначимо, що востаннє Громадську раду переформатовували у вересні 2014-го року. Водночас у лютому 2015-го навколо неї виник конфлікт: не захотіли включити нових членів.