Фірма з групи Єремеєва не хоче публікації договору з «Луцьктеплом»

Керівництво підприємства «Західна теплоенергетична група» не хоче, щоб ДКП «Луцьктепло» публікувало договір на давальницьку сировину між ними, бо це комерційна таємниця.

Про це заявив виконувач обов’язків директора «Луцьктепла» Артур Василевський під час засідання виконкому Луцької міськради 20 травня.

Як відомо, народний депутат Ігор Лапін звертався у ДКП «Луцьктепло», щоб отримати цей договір, проте йому відмовили.

Помічник нардепа Юрій Моклиця відзначив, що ДКП «Луцьктепло» належить лучанам, а тому вони мають право знати, скільки та за що вони платять, тому договір на давальницьку сировину треба опублікувати.

Натомість Василевський пообіцяв зустрітися із керівництвом «Західної теплоенергетичної групи», щоб переконати його дати можливість ознайомитися із договором.

Нагадаємо, «Західна теплоенергетична група» належить одному із офшорів групи компаній «Континіум», а саме – ДЕВОНІЯ ЕНТЕРПРАЙЗЕС ЛІМІТЕД (АЛЕМАН, КОРДЕРО, ГАЛІНДО І ЛІ ТРАСТ (БВІ) ЛІМІТЕД, А/С 3175, РОУД ТАУН, ТОРТОЛА, БРИТАНСЬКІ ВІРГІНСЬКІ ОСТРОВИ). Розмір внеску до статутного фонду: 4 046 274,45 гривні.

Також на цей офшор свого час було зареєстроване інше підприємство «Континіуму» – ЗАТ «Фондова агентство «Схід-Інвест».

Член виконкому Богдан Климчук закликав не підтримувати звіт ДКП «Луцьктепло» щодо проходження опалювального сезону 2014-2015, а також оголосити прозорий конкурс на посаду заступника керівника підприємства. Міський голова Микола Романюк пообіцяв, що вже до кінця тижня буде новий керівник «Луцьктепла», хоча кандидатуру не назвав. На його думку, треба зважати на моральну відповідальність тих, хто продав котельню на Карбишева, 2 у Луцьку, а не тільки на нинішню владу. Він нагадав, що населення боргує 57 мільйонів за гарчу воду, тому міська влада вже 3 тиждень бореться проти відключення гарячої води в місті взагалі.

Також Романюк дав вказівку оприлюднити, як саме формуються тарифи на тепло для лучан, однак сам договір оприлюднювати не обіцяв. Заступник міського голови Лариса Соколовська пояснила, що конкретні цифри щодо тарифів формуються на основі погодження із Національною комісією регулювання комунальних послуг, натомість Луцька міська рада і «Луцьктепло» не мають ніякого впливу на те, які тарифи на тепло встановили приблизно для третини лучан. Однак тарифи на постачання тепла для всіх лучан однакові, незалежно від того, забезпечує його котельня на Карбишева, 2 чи інші комунальні котельні.

У підсумку звіт керівника ДКП «Луцьктепло підтримали. «За» – 11 з 19.