Чиновники «ігнорять» комісію Луцької міськради

Представник Волинської ОДА не прийшов на засідання «регламентної» комісії міськради, щоб висловити позицію щодо надання преференцій УПЦ Московського патріархату під час жалобних заходів. Таким вчинком члени комісії залишилися незадоволеними, адже у волинській ОДА «забувають», що рішення міськради є вищим за «своєю силою».

Про це йшлося під час засідання комісії 20 травня.

Нагадаємо, під час вшанування загиблих у Другій світовій війні, яке відбулося 8 травня, представники Волинської ОДА «надали перевагу» УПЦ МП, дозволивши їм проводити окрему службу в рамках офіційного протоколу.

Депутат Богдан Шиба просить від імені міської ради ініціювати звернення про недопустимість таких преференцій.

Натомість депутат Андрій Осіпов зазначив, що варто звернутися до Волинської ради церков, аби там обговорили такий вчинок, а також до Волинської ОДА щодо неприпустимості таких дій. Він додав, що, можливо, посадовців адміністрації покарають згідно за статтею 161 ККУ (Порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності або релігійних переконань).

За його словами, варто також звернутися в прокуратуру через те, що у Волинській ОДА проігнорували засідання постійної комісії, попри запрошення.