Волинян просять допомогти солдатам з речами

Волинська волонтерка Наталія Толмачова опублікувала потреба військових. Так, солдати на передовій потребують футболок, майок, кросівок, шкарпеток, та білизни.

Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

«Народ.. шось ви геть стишились.. всі втомились, розумію.. але треба далі йти. нічого ж не закінчилось(( зараз спекотно, хлопці просять футболки і кросівки. прошу всіх: пошкребіться по шафам, знайдіть майки-футболки, пройдіться по гуманітарці, воно ж недорого коштує. як і кросівки старі – пошукайте вдома. купити хороші берці, щоб ноги не пріли – гроші шалені, ліпше в старих кросах походити..

і ще: просять волонтери зі сходу, які займаються відправкою 200-х: елементарно нема в що одягти хлопців! труси, тільняшки, шкарпетки – цього всього просто немає!! давайте зберемось хоч чимсь, щоб хлопці останній раз мали в чому додому приїхати..», – йдеться у дописі.

Речі можна приносити в обласний координаційний центр допомоги учасникам АТО, що на вулиці Червоного Хреста, 16 у Луцьку. Також можна переказати гроші на приватбанківську картку волонтерки: 4149 6054 7025 6454 та 5577 2123 0309 1017 (отримувач Наталія Леонтіївна Толмачова).