Волинські податківці не впевнені в безпеці цигарок для воїнів АТО

Висновку щодо безпечності для життя та здоров’я людей цигарок, які планувалося передати воїнам на передову, досі немає, ‒ заявляють волинські «податківці».

Як відомо, податкова міліція у рамках кримінального провадження вилучила тютюн та, відповідно до рішення Луцького міськрайонного суду, мала передати його бійцям, ‒ йдеться в повідомленні прес-служби ГУ ДФС у Волинській області.

Оскільки якість підакцизного товару не досліджена, а роз’яснення щодо процедури подальшого використання вилученої з незаконного обігу неякісної продукції відповідно до вимог КПК станом на 18 травня року відсутні, законних підстав передати її благодійному фонду для подальшого транспортування в зону АТО немає, ‒ зазначають в установі.

Про це слідчий СУ ФР ГУ ДФС у Волинській області поінформував листом Голову правління благодійного фонду «Серце ангела» Микитюка Л.М.

Разом з тим, 13 травня слідчий скерував на адресу Луцького міськрайонного суду відповідну заяву з проханням роз’яснити процедурні питання виконання вищезгаданого судового рішення.

Як відомо, представники благодійного фонду «Серце ангела» спільно з представниками громадських організацій вимагали від СУ ФС ГУ ДФС у Волинській області негайного виконання ухвали Луцького міськрайонного суду в частині передачі вилученої з незаконного обігу підакцизної продукції благодійному фонду для її подальшого транспортування в зону АТО.