У Володимирі ‒ фотоквест у вишиванках

У День вишиванки, 21 травня, у Володимирі-Волинському відбудеться фотоквест.

Початок заходу ‒ о 17:00, – йдеться на сторінці події у соцмережі.

«Фотоквест ‒ змагання з тематичної фотографії з часовим обмеженнями. Фотоквест у вишиванках ‒ чудовий спосіб провести час із українським колоритом. Збирайте команду, одягайте вишиванки, та приходьте до нас… Буде весело!!!» ‒ обіцяють організатори.

Для участі у грі потрібно зі собою мати цифровий фотоапарат, команду з двох-п’яти людей; хороший настрій.

 

Аби зареєструватися, потрібно подати заявку Олександру Кавюку. У документі повинні бути назва команди; перелік учасників; контакти капітана команди.

До участі допускаються команди з 3-5 людей, «озброєні» цифровим фотоапаратом. Команди отримують список завдань ‒ тих фотографій, які їм потрібно виконати за певний час (орієнтовно – 2-3 годин). Завдання гри потребують максимально творчий і нестандартний підхід до їхнього виконання.

Всі завдання мають бути виконані командою під час змагань (з моменту старту до моменту фінішу) за допомогою одного фотоапарата без зовнішньої пост-обробки (допускається пост-обробка засобами фотокамери). Використання пост-обробки в графічних програмах призведе до дискваліфікації команди.

На фініші команди здають всі зроблені фотографії в базовий комп’ютер оргкомітету, після чого компетентне журі оцінює кожну фотографію за трьома критеріями: відповідність завданням, оригінальність, якість виконання (професійність). За сумою набраних оцінок визначається команда-переможець.

vyshyvka