У Луцьку проректор СНУ «на очах» у начальника ДАІ порушив правила дорожнього руху

У Луцьку проректор Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Василь Подляшаник на очах в керівника міської Державтоінспекції Віктора Главічки порушив правила дорожнього руху.

Це сталося 19 травня під час патрулювання проспекту Волині громадськими активістами та автоінспекторами, яке ініціював активіст руху “Народний контроль” Михайло Шелеп.

Захід розпочався о 10:00 біля пам’ятника Тарасу Шевченку. Активісти та автоінспектори виписали штрафи трьом водіям, які “стояли” під знаком “Стоянка заборонена”. Опісля “патруль” повернувся до головного корпусу СНУ, де на їхніх очах позашляховик виїхав з боку університету і, перетнувши тротуар, виїхав на проспект Волі. Даішники перехопили порушника і ним виявився проректор СНУ Василь Подляшаник. Він пояснив, що вчинив порушення, бо поспішав, в суперечку з активістами не вступав і погодився сплатити штраф.

Опісля “патруль” рушив в бік прокуратури області. Дорогою працівники ДАІ виписали приблизно вісім штрафів порушнкам, а Главчка пояснив, що автоінспекція не може постійно контролювати ситуацію з паркуванням в центрі міста. Мовляв, є інші райони Луцька, та й на аварії треба виїжджати, а екіпажів на місто не вистачає.

На його думку, для вирішення проблеми потрібно залучити спеціальні прилади. Наприклад, встановити прилади, які на фото фіксуватимуть порушення, а автоінспектори за фото фіксуватимуть його і водію лише залишиться сплатити штраф.

Покарати таких людей декілька разів і наступного разу вони задумуються, чи не порушують правила дорожнього руху, – вважає Главічка.

ьтолд тол пан огнш мпоргш