У Луцьку біля «Опери» без дозволів зводять висотку

Міський голова Луцька Микола Романюк пообіцяв розібратися з будівництвом багатоповерхівки на проспекті Волі, на яке забудовники не мають дозволів.

Про це йшлося під час прийому громадян мером 18 травн, – інформує «Волинська правда».

Так, біля приміщення обласної філармонії та триповерхового багатоквартирного будинку, де проживає лучанка, яка й поскаржилася меру, уже «виріс» паркан, вирито котлован і працює будівельна техніка. Навіть квартири незбудованого будинку продаються, про що свідчать рекламні щити центру продажу й спритні продавці, які пропонують житло у самісінькому центрі міста.

Та мешканців будинку на проспекті Волі, 44 обурює навіть не це, а відповіді, отримані з різних обласних та міських інстанцій. Чиновники запевняють в один голос: при огляді можливого місця будівництва будівельних робіт не виявлено, – розповіла жінка.

Щоб розібратися в ситуації, міський голова звернувся за роз`ясненням до заступника головного архітектора міста Ярослава Матвіїва. Той запевнив, що управління містобудування та архітектури міськради жодних дозволів на початок будівельних робіт ТзоВ “Буд-Трейд” на проспекті Волі, 44а не видавало. Отож, будівельні роботи проводяться незаконно. Фірма ця не волинська, ще у 2008 році вона отримала цю ділянку, але дозвіл на неї закінчився у 2010 році, а нових дозвільних документів їй не видавали.

Будівництво у цьому місці проблемне ще й тому, що воно унеможливить перспективу розвитку для філармонії. А ще тут уже є один самочинно збудований об`єкт. АЗС, розташована поруч, теж була самочинно реконструювана під бензин і газ. Тому без погодження й вирішення всіх цих моментів ні про яке житлове будівництво в цьому районі не може бути мови.

Відтак, Микола Романюк дав доручення підготувати розгляд цього питання на найближче засідання виконавчого комітету. А муніципальна міліція має знести будівельний паркан, який розмістили забудовники-самозванці за якихось три метри від вхідних дверей багатостраждальної триповерхівки.