У луцького депутата – претензії до журналіста

Журналісту інформаційної агенції “Вголос”, свободівцю Петру Герасименку довелося “тісно” поспілкуватися з депутатом Луцької міської ради Євгенієм Ткачуком (на фото).

Так, обранцю громади, за словами медійника, не подобається, що журналіст згадує про його минуле та членство в партії “Сильна Україна”. Також депутат пригадав й те, що Герасименко говорив під час запису телешоу “Протилежний погляд”.

Публікуємо допис Герасименка без правок та змін:

Сьогодні, перед засіданням постійної комісії Луцької міськради з питань земельних відносин і земельного кадастру мав неприємну нагоду поспілкуватися з головою Луцької міської організації партії “Блок Петра Порошенка – Солідарність”, екс-керівником фракції “Сильна Україна” у міській раді, депутатом Луцької міськради, а також керівником депутатської промерської групи “Рідне місто” Євгеном Ткачуком.

Євген Ткачук звернувся до мене з претензіями і погрозами, “що ви собі дозволяєте говорити”. Міському керівнику Блоку Порошенка дуже не сподобалось те, що під час запису передачі “Протилежний погляд” 12 травня я згадував його прізвище в контексті того, що раніше він очолював фракцію “Сильної України” у міськраді – політичної сили Сергія Тігіпка, яка була основним союзником Партії регіонів, а її голова працював в уряді Азарова і підтримував політику Януковича.

Спочатку Євген Ткачук взагалі намагався заперечити те, що був у “Сильній Україні”. Потім чомусь доводив, що не був регіоналом, хоча я ніколи не згадував його прізвище саме в такому контексті. Крім того, Євген Ткачук намагався вказувати. що я маю говорити і як під час ефіру, як подавати інформацію, цікавився, чому я не спитав його думки, чому не говорю про інші політичні сили. Також керівнику Луцького Блоку Порошенка, промерської групи “Рідне місто” і екс-керівнику фракції “Сильна Україна” не сподобалось те, як про нього подають новини, зокрема про результати його голосування стосовно першочергового виділення земельних ділянок учасникам російсько-української війни.

Така поведінка голови Луцької міської організації партії “Блок Петра Порошенка – Солідарність”, екс-керівника фракції “Сильна Україна” у міській раді, депутата Луцької міськради, а також керівника депутатської промерської групи “Рідне місто” є неприпустима і нагадує радше стиль гопника. Жодна особа немає права вказувати як і про що говорити на телеефірах, забороняти журналісту і громадянину висловлювати свою думку з певних питань і вказувати про що і як писати чи висловлюватися.

Після таких погроз і претензій з боку Євгена Ткачука, який у 2010 році був висунутий кандидатом в депутати від партії “Сильна Україна”, в мене склалося враження, що хоча Євген Ткачук і змінив політичну силу, але стиль поведінки і поваги до свободи слова в нього залишився на рівні Партії регіонів чи їх васалів…