Самогубство дитини на Волині: подробиці

Жителі Володимир-Волинського району, які були знайомі з хлопчиком, який повісився, кажуть, що дитина була життєрадісною та активною.

Наразі причини трагедії з’ясовують правоохоронці, ‒ пише ВолиньPost.

Загалом село належить до Лудинської сільської ради. На території Лудина знаходиться і школа, яку відвідував загиблий хлопчик. У сільській раді про нього розповіли як про компанійську життєрадісну дитину. Ніякої замкнутості та тривоги останнім часом за ним не помічали.

Напередодні трагедії у школі відбувався святковий захід. Хлопець та інші учні приходили до сільради брати стільці. Судячи з усього, ніяких напружених ситуацій між дітьми не помітили.

«Про сім’ю, в якій проживав підліток, відгукуються добре, але вона не без проблем. Четверо дітей практично виховував сам батько. Мама то з’являлася, то зникала. Проте про голову сім’ї кажуть тільки хороше – чоловік не пив, а за дітьми доглядав. Нещодавно батько привів у дім іншу жінку. Жителі села паралелей з цим епізодом не проводять, але припускають, можливо, дитина приревнувала, або якось по-іншому відреагувала на цю ситуацію», ‒ пише видання.

За ніч до трагедії хлопчик відпросився на рибалку, перед цим знаходився у бабусі. Нічим, ніби, не був засмучений. О 18-й годині бачили, як він рибалив. Почали шукати звечора, проте знайшли о 9:00 повішеним. Як зазначили у сільраді, варіант убивства ніхто не припускає. Щоправда, не можуть зрозуміти, що спонукало дитину до такого вчинку.

Нагадаємо, у селі Чорників Володимир-Волинського району знайшли повішеним 13-річного хлопчика.