П’яний лучанин підірвався на гранаті, сусід – у лікарні

П’яний лучанин намагався вирішити конфлікт із сусідом за допомогою гранати. В результаті чого -загинув, а його опонент потрапив у лікарню.

Про це повідомляють у міліції області.

Так, вчора, 18 травня, пізно ввечері у чергову частину міськвідділу міліції подзвонила 56-річна лучанка і розповіла про вибух.

«Слідчо-оперативна група, яка прибула за викликом, встановила: у 41-річного жителя Луцька, який перебував у нетверезому стані, виник конфлікт із 65-річним сусідом, – розповів начальник Луцького МВ УМВС України у Волинській області Ігор Муковоз. – У результаті чоловік взірвав на подвір’ї гранату невстановленого зразка. Внаслідок вибуху обоє отримали тілесні ушкодження і були доставлені в Луцьку міську клінічну лікарню. Згодом винуватець помер у реанімаційному відділенні, життю іншого потерпілого нічого не загрожує».

Міліція розпочала кримінальне провадження за пунктом 5 частини 2 статті 115 (Умисне вбивство, вчинене способом, небезпечним для життя багатьох осіб) Кримінального кодексу України. Проводиться досудове розслідування, у ході якого встановлять всі обставини правопорушення.