Нововолинськ: шахтарі поновлять мітинги, якщо не буде грошей

Нововолинські шахтарі збираються мітингувати, якщо їм не виплатять зарплатню до кінця завтрашнього дня.

Про це повідомило видання «БУГ».

До 20-го травня на рахунки працівників шахти №10 «Нововолинська» мають надійти заборговані кошти по заробітній платі за неповні чотири місяці.

На календарі 19-те травня, а гроші на рахунки шахтарів не надійшли, – про це журналістам «БУГу» повідомив виконувач обов’язків голови профспілки вугільників шахти №10 «Нововолинська» Георгій Новосад. За його словами шахтарі готові продовжити мітинги, якщо гроші не надійдуть до кінця завтрашнього дня, як було обіцяно. Проте, позитивні новини у цьому напрямку є – усі необхідні документи підписані у кабміні та передані на узгодження у мінфін. Якщо уже сьогодні документи підпише міністр фінансів гроші надійдуть у казначейство, а тоді – на рахунки шахтарів. Якщо цього не відбудеться 21-го травня колектив гірників прийматиме рішення щодо поновлення акцій протесту.

Нагадаємо, що вчора, 18-го травня під час оперативної голова облдержадміністрації Володимир Гунчик проінформував, що міністр енергетики та вугільної промисловості підтвердив що всі рішення організаційного характеру по розбудові шахти №10 прийняті. На цьому тижні затверджені документи і підписані прем’єр міністром будуть передані в мінфін, далі у казначейство, «Ми повинні оперативно спрацювати по цьому питанню. Звертаюсь до мера міста Віткора Сапожнікова із проханням продовжити ефективно працювати та прискорити надходження коштів на рахунки, щоб в першу чергу погасити заборгованість по заробітній платі та почати фінансування добудови шахти №10», – наголосив губернатор.

Нагадаємо, що 5-го травня, доведені до відчаю працівники шахти «Нововолинська №10», яким заборгували зарплату за чотири місяці, прийшли під міську раду вимагати справедливості та чесно зароблених грошей.

Шахтарям не виплатили заробленого за січень (50%), лютий, березень і квітень цього року, тому уже 7-го травня гірники розпочали акцію протесту – перекриття дороги.  Наступного дня, 8-го травня, колективним рішенням було вирішено не продовжувати  перекриття дороги адже шахтарям передали повідомлення із міністерства енергетики та вугільної промисловості про те, що до 20 травня заборговані гроші надійдуть на особисті рахунки, і уже розпочата процедура оформлення відповідних документів.