Місії «Чорний тюльпан» відремонтували машину

Волиняни з гуманітарної місії «Чорний тюльпан» звернулися до Благодійного фонду «Волинь-2014» з проханням відремонтувати автомобіль, який вони використовують під час експедиції в зоні бойових дій.

Благодійники пішли назустріч пошуковцям та виділили 10 тисяч гривень, щоб полагодити транспортний засіб, – повідомляє інформаційне агентство Волинські Новини з посиланням на прес-службу фонду.

Гуманітарна місія «Чорний тюльпан» – гуманітарна експедиція, метою якої є пошук та ексгумація тіл українських військовослужбовців ЗСУ та представників інших військових формувань, загиблих в на Сході, на території, що тимчасово не контролюється Збройними Силами України.

До пошукової роботи залучені ВГО «Союз «Народна Пам’ять», що має великий досвід у подібних місіях і займалась пошуком останків солдатів, які полягли на полі бою у часи Першої та Другої світових війн.

Пошуковці-волонтери виконують важку моральну і фізичну роботу в непростих умовах – часто під обстрілами і у зоні бойових дій.

Нагадаємо, Микола Собуцький, Андрій Трофімук, Юрій Сковорода та Олександр Златогорський – це волиняни-добровольці, які, перебуваючи під прицілом автомату, шукають тіла загиблих українських захисників, та повертають їх додому, аби рідні полеглих Героїв, врешті-решт, могли гідно їх поховати.

До слова, Міноброни нагородило грамотами трьох волинян, які в рамках місії «Чорний тюльпан» займалися пошуком тіл загиблих бійців на сході.