«Меценати для солдата» співпрацюють із центром зайнятості

Допомагати волонтерам проекту «Меценати для солдата» розпочали і в Луцькому районному центрі зайнятості.

Про це повідомили у Луцькій райдержадміністрації

Уже майже півроку в Луцьку втілюється проект «Меценати для солдата», мета якого – підтримка бійців та членів їхніх сімей не конкретно грошима, а послугами та знижками, які їм пропонують потенційні меценати.

За час існування проекту вдалось залучити більше ста меценатів з різних сфер. Однак наразі координатори проекту стикнулися з тим, що меценати все менше й менше пропонують свої послуги та стали малоактивними.

Але ж бійці і далі потребують підтримки в тилу, тому координатори проекту закликають потенційних меценатів бути більш активними.

Найбільш затребуваними послугами для бійців були і залишаються: медичні (зокрема, травматологія, неврологія, стоматологія), щодо харчування (знижки в закладах, картки постійного клієнта тощо), побутові (одяг, взуття, засоби гігієни – тут меценатів немає взагалі).

«Зараз ми готуємо базу послуг, і вже невдовзі можна буде бачити в режимі реального часу, які послуги надані, а щодо яких потреба залишається найбільшою. Разом з тим, є послуги меценатів, якими поки що не скористались взагалі, наприклад, архітектор, дизайнер. Великою є потреба у перекваліфікації бійців та підвищенні їхніх знань,»- повідомила співкоординатор Неоніла Головатська під час зустрічі з заступником голови Луцької РДА Інною Бас щодо залучення до проекту жителів Луцького району.

Долучився до співпраці з волонтерами Луцький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, так як працівники центру одними з перших спілкуються з учасниками АТО та здійснюють оцінку потреб їхніх сімей, забезпечує надання необхідних соціальних послуг на безоплатній основі.

На даний час сертифікати на послуги щоденно видаються обласним координаційним центром допомоги учасникам АТО (вул. Червоного Хреста, 16) або ж координаторами безпосередньо (тел. 050 973 44 84).