Ікону волинського бійця на аукціоні купили за $150

Аукціон робіт пораненого на війні бійця Андрія Слюсарчука розпчався успішно. Першу роботу продали за 150 доларів на інтернет-аукціоні в Америці.

Про це на власній сторінці у Facebook повідомляють волонтери Ковельського центру допомоги 51 ОМБР.

«Щиро дякуємо за допомогу у проведенні цього аукціону Galyna Karpenski Катерина Бондаренко. Дякуємо за небайдужість та придбаний лот Oleksandra Balsamo», – пишуть волонтери.

Продана ікона є особливою, адже це найперша робота Андрія.

«Саме з «Семистрільної Богородиці» (на фото) розпочалась історія про цілюще мистецтво. Тож нехай ця ікона принесе своєму власнику добро, захистить від усіляких негараздів! Незабаром, на свято Трійці, у Георгіївській церкві селища Голоби (батьківщина Андрія) з ініціативи ієромонаха Ніфонта Priest Nifont відбудеться виставка-аукціон мистецьких робіт Андрія Слюсарчука. Запрошуємо усіх небайдужих голобачан та гостей селища», – йдеться у повідомленні

Волонтери подякували всім, хто переказав кошти на картку Андрія – сьогодні сума на його рахунку складає 850 грн.

«Нагадуємо, кошти за усі продані ікони ідуть на допомогу Герою! У Андрія 2 діток, кохана дружина, а він уже інвалід війни… Єдине, що рятує від жахів та нестерпного болю – вишивка… Також він змушений приймати дороговартісні ліки жменями… Тож підтримаймо Андрія хто чим може», – йдеться в повідомленні.

Картка в ПриватБанку 5168 7572 2981 2302 Слюсарчук Андрій Леонідович.