«Дорогі депутати»: «молоко» Івахіва і рейд приймальнями

У новому випуску програми «Дорогі депутати. Волинь»  журналісти побували на окрузі народного депутата Степана Івахіва та розпитували людей про проблеми.

Також в п’ятому випуску програми, яку створює Громадське. Волинь, дивіться про таке:

– У рубриці «На слуху»: у традиційному дайджесті дізнаєтесь про депутатську активність волинських народних обранців на початку травня.

– У рубриці «Народний бліц»: що першочергово має робити народний депутат: створювати закони чи допомагати громаді матеріально? «Дайте, дайте, дайте» – це слово, із яким найчастіше до депутатів приходить виборці і лише одиниці із законодавчими пропозиціями. Ми запитали у лучан, для чого їм Верховна Рада України і її дійові особи – депутати.

– У рубриці «Зворотній зв’язок»: журналістський рейд приймальнями волинських нардепів-мажоритарників, які розміщенні в Луцьку. В обласному центрі Волині розміщено чотири приймальні народних депутатів-мажоритарників. Чим вони займаються і як підтримують зв’язок з виборцями? Детальніше дивіться у сюжеті.

Довідка

Громадянська мережа ОПОРА – це неурядова, позапартійна і фінансово незалежна всеукраїнська мережа громадських активістів. Ми об’єдналися з метою активізації громадської участі в політичному процесі, шляхом вироблення і впровадження моделей впливу громадян на діяльність органів державної влади та місцевого самоврядування в Україні.

«Дорогі депутати. Волинь» – це спільний проект Громадянської мережі ОПОРА, «Громадського. Волинь», Громадського телебачення і проекту USAID РАДА. З програми глядачі дізнаються про діяльність та бездіяльність народних обранців, про зарплати, офіси, внутрішню “кухню”, “совковий дух” Верховної Ради України і міжнародний досвід парламентаризму.