Сайт Верховної Ради повідомлятиме про прогульників

vr

Із 19 травня 2015 року на сайті Верховної Ради буде надаватися інформація про голосування народних депутатів України та їхні прогули, незалежно від того, чи є картка на місці чи ні.

Про це повідомив голова Верховної Ради Володимир Гройсман, ‒ повідомляє 5 канал з посиланням на Уніан.

«Із завтрашнього дня на сайті Верховної Ради буде оприлюднена інформація щодо голосування народних депутатів, і розробимо рубрику «топ», щоб країна знала «кращих» своїх прогульників, тих, хто не голосує, не бере участь у роботі ВР, незалежно від того, є його картка на місці чи ні», ‒ зазначив Гройсман.

Голова Верховної Ради наголосив, що на сьогодні багато депутатів приходять до сесійної зали і працюють, але «цієї кількості недостатньо для ефективної роботи парламенту».

«Обрався в парламент, то треба працювати в комітетах, треба працювати в парламенті, треба голосувати, треба напрацьовувати рішення, і це робити професійно і постійно, а не ходити на роботу так, як заманеться», ‒ додав Володимир Гройсман.

Він також закликав громадські організації та ЗМІ розпочати «кампанію «стоп-прогульник», так, як вони робили це щодо «кнопкодавів». Водночас, слова Гройсмана про те, що в парламенті мінімізовано таке явище як «кнопкодавство», журналісти зустріли сміхом.