Сайт Верховної Ради повідомлятиме про прогульників

Із 19 травня 2015 року на сайті Верховної Ради буде надаватися інформація про голосування народних депутатів України та їхні прогули, незалежно від того, чи є картка на місці чи ні.

Про це повідомив голова Верховної Ради Володимир Гройсман, ‒ повідомляє 5 канал з посиланням на Уніан.

«Із завтрашнього дня на сайті Верховної Ради буде оприлюднена інформація щодо голосування народних депутатів, і розробимо рубрику «топ», щоб країна знала «кращих» своїх прогульників, тих, хто не голосує, не бере участь у роботі ВР, незалежно від того, є його картка на місці чи ні», ‒ зазначив Гройсман.

Голова Верховної Ради наголосив, що на сьогодні багато депутатів приходять до сесійної зали і працюють, але «цієї кількості недостатньо для ефективної роботи парламенту».

«Обрався в парламент, то треба працювати в комітетах, треба працювати в парламенті, треба голосувати, треба напрацьовувати рішення, і це робити професійно і постійно, а не ходити на роботу так, як заманеться», ‒ додав Володимир Гройсман.

Він також закликав громадські організації та ЗМІ розпочати «кампанію «стоп-прогульник», так, як вони робили це щодо «кнопкодавів». Водночас, слова Гройсмана про те, що в парламенті мінімізовано таке явище як «кнопкодавство», журналісти зустріли сміхом.