Романюк «поділив» авто між керівниками Луцькради

Луцький міський голова Микола Романюк поділив службові автомобілі між керівниками міської ради та водіями.

Відповідне розпорядження мера від 15 травня опубліковане на сайті міськради.

Так, за собою Романюк залишив сірий «Хюндай Соната» з державним номером АС 64-00 ВК 2013 року випуску. Як відомо, саме через це авто нині «тягає» по судах міського голову обранець громади Андрій Осіпов. Депутат стверджує, що машину, якою користується міський голова для здійснення службових поїздок, передано безоплатно у користування ТзОВ фірма «Бріс» ЛТД із групи «Континіум». А це, на думку Осіпова, прямо суперечить ст. 17 Закону України «Про засади запобігання та протидії корупції».

Відповідно до розпорядження, перший заступник мера Тарас Яковлев користуватиметься синім «Шевроле Авео» 2008 року випуску з правом керування.

Чорний «Шевроле Лачетті» 2008 року випуску дістався заступнику міського голови, керуючому справами виконкому Юрію Вербичу також із правом керування. За Ларисою Соколовською ‒ білий «Шевроле Авео» 2008.

Інспектор відділу муніципальної дружини Юрій Панюшкін отримав у розпорядження ГАЗ-2752 2007 року випуску з правом керування. Також за ним ‒ ВАЗ-212140 2008 року випуску. Щоправда, це авто Панюшкін ділитиме з начальником управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Юрієм Кирилюком.

За ВАЗ-212140 2008 року випуску відповідатимуть головний спеціаліст відділу екології Олег Гелета та завідувач транспортного господарства технічного сектору господарсько-технічного відділу Олександр Рибак.

Начальник господарсько-технічного відділу Ігор Давидов їздитиме на ВАЗ-21121 2007 року випуску.