Луцькі депутати хочуть реорганізувати антикорупційний відділ

Члени «регламентної» комісії Луцької міської ради хочуть взяти на себе обов’язки відділу з питань запобігання та виявлення корупції ради для «здійснення контролю щодо конфлікту інтересів міського голови, секретаря та депутатів». Натомість відділ пропонують реорганізувати.

Такий проект рішення від імені постійної комісії міськради з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю, депутатської діяльності, етики та регламенту подають на чергову сесію ради.

Нагадаємо, у склад цієї комісії входять Анатолій Бірюков (група «Рідне місто», що підтримує міського голову Миколу Романюка), Віталій Кварцяний (група «Новий Луцьк», в опозиції до Романюка), Олександр Магеровський (фракція ВО «Свобода», в опозиції до Романюка), Ігор Поліщук («Новий Луцьк»), Андрій Осіпов («Новий Луцьк»), Богдан Шиба (позафракційний).

Саме на засіданні цієї комісії ініціювали питання щодо «корупційного авто», яке позичили для міського голови. У проекті рішення є натяк на цю справу: «обов’язки по здійсненню контролю щодо конфлікту інтересів міського голови, секретаря та депутатів міської ради, надання зазначеним у особам консультацій та роз’яснень щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, поводження з майном, що може бути неправомірною вигодою та подарунками».