Незаконний продаж алкоголю біля «Кромберга» досі не прикрили

Міліціонери не хочуть припинити незаконний продаж алкоголю підприємцем Романом Левчуком біля прохідної заводжу «Кромберг енд Шуберт» у Луцьку, – вважає активіст «Самооборони Волині» Олександр Ніколайчук.

До такого висновку він дійшов після спільного з міліцією рейду 15 травня.

Нагадаємо, Левчука правоохоронці штрафували за подібне порушення у грудні 2014 року та неодноразово «ловили» за продаж пива біля заводу.

Раніше Роман Левчук торгував алкоголем із автомобіля. Вже у травні він змінив тактику. Тепер Левчук та його «колеги» продають пиво із пакетів біля прохідної заводу.

Публікуємо частину допису Олександра Ніколайчука:

А тепер до події, яка трапилася 15 травня 2015 року. На виконання офіційного звернення №3587 від 28.04.2015р. за підписом начальника Луцького РВ УМВС полковника міліції С. А. Тягунова з проханням «виділити членів ГФ з ОГП «Самооборона Волині» для створення спільних патрульних нарядів по забезпеченню охорони громадського поряду, недопущення незаконної торгівлі спиртними напоями та вчинення інших правопорушень на прилеглій території до заводу «Кромберг енд Шуберт» о 05:50, 13:50 та 21:50 год.» до райвідділу о 21:40 прибула одна із трьох груп ГФ «Самооборони», що заступила на чергування, у складі п’яти чоловік.

Райвідділ «для створення спільного патрульного наряду» виділив аж одного (!) працівника міліції. Оперативна інформація: громадянин Левчук Роман Юрійович, керуючи автомобілем «Рено Кенго» жовтого кольору, д/н АС 1182 АЕ, підвіз на стоянку до заводу двом своїм співучасникам чотири великі пакети чорного кольору.

Чоловіки перенесли їх поближче до паркану заводу та ймовірно підготувалися до незаконної діяльності з продажу алкоголю. Вони вже також неодноразово були помічені за цією справою. Побачивши нас, відреклися від речей.

Кожен пакет був попередньо оглянутий як підозрілий об’єкт, що залишений у місці масового скупчення людей. У міцних кульках було виявлено по упаковці пива «Чернігівське» по 20-ть пляшок, ємкістю 0,5 л в кожній. Знайдений та залишений напризволяще алкоголь завантажили в багажник чергового авто. Прийняли рішення в подальшому передати для реалізації та на виручені кошти, а це мінімум 800 гривень, придбати для потреб військових і тих же міліціонерів, що також відправляються в зону проведення АТО, харчі.

Як виявилося, у працівників райвідділу плани були інші. Нас зобов’язали надати їм на відповідальне зберігання речі, від яких відреклися «торгівці». Як згодом виявилося, знайшовся власник. Так, Левчук Роман Юрійович. Той самий, що вже упродовж кількох років продає налегально у невстановлених місцях алкоголь. Той, щодо якого складено десятки безрезультатних протоколів, потрачено десятки годин роботи десятків працівників правоохоронної системи, перепсовано десятки кілограмів паперу.

Той, на якого в грудні 2014 було за рішенням судді Луцького міськрайонного суду Калькової О. А. накладено максимальний штраф у розмірі 110 гривень та за систематичні порушення законодавства конфісковано предмети торгівлі, а саме: пиво «Чернігівське світле» 0,5 л, у кількості 234 шт.; пиво «Арсенал міцне» 0,5 л, в кількості 15 шт.; пиво «Арсенал міцне» 1,25 л, в кількості 7 шт. Той, кому рішенням судді Міліщука С. Л., іншого вже апеляційного суду Волинської області, було повернуто все пиво. Той, про якого самі міліціонери говорять, що в нього «спина, що прикриває діяння злочинця, широка, як Рейн».