На Волині виготовили купол для луганського храму

На Луганщині бійці «Айдару» і офіцери групи «Симис» встановили купол і хрест на храм УПЦ КП.

Купол виготовили волинські майстри, – повідомляє Ірта FAX з посиланням на прес-службу Міноборони.

Храм Віри, Надії, Любові та матері їх Софії УПЦ КП в Старобільську знають добре. Настоятель в ньому – отець Володимир, молодий енергійний духівник, який до цього служив у Луганську. З відомих причин священик-патріот перебрався в районний центр на підконтрольну Україні територію.

Спорудження храму прикрасили невеликий золотоверхий купол з хрестом. Допомогли в цьому військовослужбовці Збройних Сил України, які обороняють Луганщину від терористичної навали. Виготовили купол і хрест майстри з Волині. За допомогою волонтерів купол доставили в райцентр Луганської області. До слова, серед бійців окремого штурмового батальйону «Айдар», які передавали святиню, була і уродженка Волинської області санінструктор підрозділу Наталя з радіопозивним «Шалена».

«Я сама родом з Нововолинська. Пишаюся, що Волинь допомагає братам зі сходу України, чим може. Бійці-волиняни передають привіт додому. Чекайте з перемогою! », – зазначила вона.

Офіцер окремого штурмового батальйону ЗСУ «Айдар» Микола зазначив, що цей подарунок передається громаді міста і храму УПЦ Київського патріархату.

«У нас багато хлопців щиро віруючих, батальйон багатоконфесійний. Службу проходять православні і католики, є представники інших християнських конфесій. Тому ми підтримуємо церкву », – зазначив він.

Освячення хреста і купола здійснював настоятель храму отець Володимир, який подякував бійцям батальйону «Айдар» та всіх небайдужих українців за підтримку церкви і мирян Луганщини.