На Волині розповіли про перебіг мобілізації

Станом на 18 травня завдання з мобілізації особового складу за п’ятою хвилею мобілізації область виконала лише на 34%.

Про це сьогодні, 18 травня, повідомив в.о. військового комісара Волинської області Роман Кулик.

«На території області проходять заходи мобілізації. Станом на сьогодні на курси підвищення кваліфікації та полігони відправлено 34% військовозобов’язаних та 9% техніки», ‒ розповів Кулик.

Він зазначив, що низький відсоток виконання плану свідчить про погану організацію призову. Зокрема, найгірше процес організовано у Володимир-Волинському, Ковельському, Любомльському районах. Покращилася ситуація в Ратнівському районі.

Серед причин низької ефективності призову військовий комісар назвав міграцію призовників та досить високий відсоток непридатності військовозобов’язаних, а також погано налагоджену роботу у напрямку патріотичного виховання.

Водночас Роман Кулик зазначив, що деякі комісаріати якісно організували роботу, зокрема це стосується Горохівського, Локачинського,Маневицького і Ківерцівського районів.

Станом на 18 травня оповіщено 63% військовозобов’язаних. Також низький відсоток розшуканих військовозобов’язаних – 5% від всіх, хто перебуває у розшуку, з них жодного ‒ у Луцькому та Ковельському районах.