На Волині 46 військових можуть отримати путівки на оздоровлення

Реабілітацію військовослужбовців, які брали участь в бойових діях на Сході України, проводять у трьох напрямках – фізичному, психологічному та соціальному. Військових почали долучати до атр-терапії та мистецьких заходів.

Про це сьогодні, 18 травня, розповіла заступник голови облдержадміністрації Світлана Мишковець.

«В госпіталі інвалідів війни пролікувалося 207 пацієнтів, зараз там 6 учасників АТО. В обласній лікарні – 161 пацієнт, на даний час там перебуває 17 учасників АТО», – повідомила вона. Чиновник додала, що на сьогодні оглянуто 1281 особу, проліковано амбулаторно 347 осіб та 41-у стаціонарно.

Оскільки програма реабілітації розрахована і на членів сімей учасників бойових дій, зараз на реабілітації перебуває двоє родичів військових. Також Світлана Мишковець розповіла, що 46 учасників бойових дій стали на облік для отримання путівок на оздоровлення.

Проте у деяких районах цей на робота з видачі путівок чи принаймні взяття на облік охочих військових рям взагалі не організовано. Свідченням є те, що немає жодного звернення з Володимир-Волинського, Ратнівського, Старовижівського і Любомльського районів.