Міліція прокоментувала затримання «педофілоловів»

Активістів цивільного корпусу «Азов», які полюють на педофілів, луцька міліція затримала нібито через бійку.

Про це повідомляє інформаційне агентство Волинські Новини.

Нагадаємо, 4 травня група хлопців впіймали чоловіка, який прийшов на інтимну зустріч з «15-річним підлітком». А 10 травня вони ж впіймали іншого чоловіка, який прийшов на зустріч з неповнолітньою дівчиною. Згідно з повідомленням «Азову», працівники міліції вже 17 травня близько 18 години заарештували активістів Влада Захарчука та Дмитра Ходобчука.

Утім за станом на 21. 40 стало відомо, що хлопців відпустили – активісти ЦК «Азов» нібито змогли порозумітися з працівниками міліції.

Попередньо активісти заявили, що чоловік, на якого вони «полювали», – колишній працівник міліції, і саме це, з їх слів, і стало причиною затримання та арешту активістів – хлопців, які є волонтерами та свідомими громадянами. Один з яких – Дмитро – проходив вишкільну та інструкторську підготовку на базі полку «Азов».

Натомість в міліції заперечують цю інформацію. Зі слів начальника міського відділу МВС Ігоря Муковоза, ситуація розгорталася наступним чином. Так, о 19:00 до МВС надійшов телефонний дзвінок, у якому правоохоронців поінформували про бійку. Наряд міліції, який прибув на місце, заарештував трьох учасників події. Один із них заявив, що двоє інших, які, власне, його побили, пограбували чоловіка.

Однак пізніше він відмовився від своїх показів, претензій до так званих кривдників не висував.

Зрештою, усіх трьох, розповідає Муковоз, відпустили – мовляв, підсав для тримання їх під вартою, не було.

Згідно ж з версією ЦК «Азов», які обурені затриманням двох своїх хлопців, зібралися тоді активісти у парку поруч з Палацом учнівської молоді. Метою їхньої зустрічі була зазделегідь запланована акція – спроба упіймати на гарячому луцького педофіла.