Луцьк: фотографії і боді-арт перетворилися на гроші для армії

У рамках Дня вуличної музики у Луцьку волонтери організували збір коштів для потреби волинських військових.

Про це повідомили у Фундації розвитку громад.

Цього року свято вуличної музики влаштували й у Луцьку. «Цей фестиваль започаткував литовський музикант ще у 2007-му році. Він сказав, що мріє, аби одного дня в усьому світі на вулиці вийшли люди та заграли. І от, зараз 2015-й рік, до цього фестивалю долучилися 9 країн світу: Литва, Латвія, Грузія, Ірландія, Данія, Нідерланди, Білорусь і от вже другий рік поспіль – Україна, а цього року долучилася й Португалія. Зауважу, що там за організацію взялася українська діаспора», – зауважує одна з організаторів Оксана Вернидубова.

Аби показати свою майстерність разом зібралося чимало місцевих музикантів, долучилися й учні Луцької музичної школи № 1 імені Фридерика Шопена.

Своєю чергою, волонтери не змогли пройти повз. «Нам дуже сподобався фестиваль: чудові мелодії, майстерна гра на гітарі, пісні, що торкаються до серця…Такі заходи об’єднують людей та роблять їх кращими», – впевнена виконавчий директор організації Юлія Євпак.

На фестивалі активісти «Фундації розвитку громад» змонтували патріотичний фотостенд із жовтими та блакитними метеликами, а також організували боді-арт. Зі створенням банеру допомогло ТОВ «Аквапринт», а картоном для метеликів забезпечило ТОВ «Апельсин». Протягом усього дня бажаючих знімкували луцькі фотографи Олександр Ватащук та Юрій Куц.

Усього було виручено 1274 гривень. «Зауважимо, що усі кошти будуть спрямовані на забезпечення потреб волинських солдат», – переконують у фундації.

«Ми дуже вдячні організаторам, що запросили нас взяти участь у фестивалі, тим, хто підтримував нашу роботу на заході й усім лучанам. Лише спільними зусиллями ми змогли добитися хороших результатів», – додає керівник соціальних програм ВОГО «Фундація розвитку громад» Любов Казмірчук.

Долучитися до допомоги волинським бійцям можна, принісши необхідні речі в офіс ГО «Фундації розвитку громад» (м. Луцьк, вул. Шопена, 11, Волинська ДОУНБ ім. Олени Пчілки, 2-ий поверх), або ж перерахувавши кошти на картку ПриватБанку 4149 4978 2335 8173 (Євпак Юлія Сергіївна, виконавчий директор організації) чи на розрахунковий рахунок організації: № 26009055504051 ПАТ «КБ ПРИВАТБАНК», м. Луцьк, МФО 303440, ЄДРПОУ 37707135.