Луцька міліція затримала «педофілоловів». Відпустила за 4 години

Луцька міліція затримала двох активістів цивільного корпусу “Азов”, які влаштували пастку на педофіла.
Це сталося 17 травня близько 18:00, – повідомили на сторінці активістів в соцмережі “Вконтакте”.
Працівниками міліції заарештовано Влада Захарчука та Дмитра Ходобчука.
“Хлопці, які є волонтерами та свідомими громадянами, Дмитро проходив вишкільну та інструкторську підготовку на базі полку “Азов”, зібралися у парку поруч з Палацом учнівської молоді. Метою їхньої зустрічі була зазделегідь запланована акція – Спроба зловити на гарячому луцького педофіла. За словами активістів, вони вели підставні переговори з чоловіком, віком за 30 років, який відверто говорив про різного роду розбещення дитини, якій не було 14 років”, – повідомили в ЦК “Азов”.
“Хлопці ставили за мету спіймати чоловіка, зняти його на відео, присоромити та провести виховну бесіду. Розбещення неповнолітніх – це серйозно проблема… Так чому ж нею не займаються представники нашої міліції? А за спроби активістів справитися з порушниками законів моралі та держави – кажуть не дякую, а арештовують… Та все ж вдалося знайти пояснення арешту активістів. Чоловік, що був готовий вчити жахливий злочин, що активно вів бесіду з неповнолітніми хлопцями та дівчатами ( фотографії переписок з сайту знайомств та соціальних мереж у активістів є) колишній працівник міліції. маючи знайомих у міському відділку чоловік швидко зреагував на спробу хлопців зняти на відео виховну бесіду. Викликав потрібних людей, і тепер замість осудження його аморального способу життя, прямо зараз Андрію та Дмитру шиють нібито пограбування, незважаючи на усі матеріальні докази”, – кажуть активісти.
А приблизно о 22:00 в соцмережі з’явилося повідомлення: “Хлопців уже відпустили. Активісти ЦК “Азов” змогли порозумітися з працівниками міліції”.