Історія від волонтера: рядовий з «низькою» моралю

Юрист-волонтер Василь Нагорний розповів про військового, який став “жертвою” “дикої” мобілізації.

Про бійця він написав у Facebook.

Публікуємо його допис без змін та правок:

Сьогодні завітав демобілізований боєць 51ОМБР, якому вже за 40, простий, як двері, скромний до оскоми. Він один з останніх, хто виходив з Іловайська, коротше кажучи, коли смились деякі командири, то він залишився, а коли всі вже були у Володимирі, то він ще техніку виводив.

Повернувся останнім ешелоном у Володимир, трохи побухав у частині, а далі вирішив відремонтувати свій будинок в селі, все одно ж нікуди не відправляють. Командіри не зрозуміли його НЕбажання знімати стрес горілкою в межах частини і внесли в списки СЗЧ. Лежав недавно в лікарні, показує обстеження, а там діагноз на діагнозі, руку при мені не зміг підняти, ногу волочить. Пропозицію прокурора підписати угоду про визнання вини – відхилив і взяв постанову на ВЛК. Якщо його визнають придатним – точно повезу в Центральну комісію Міноборони.

Висновок 1: Бійці першої хвилі «дикої» мобілізації! Хто прийшов зі Сходу серйозно хворими, контуженими і «заробив» СЗЧ- зайдіть (подзвоніть), прикинемо що до чого. Одним пострілом можна вбити двох зайців: позбутись кримінального переслідування, і бути комісованими по стану здоров’я.

До речі, у військовий білет цього бійця вписали, що він за своїми моральними якостями не гідний перебувати в резерві 1 черги і тут же запис,мовляв, якщо знову мобілізація, то йому першому треба прибути до військомату.

Висновок 2: Зірки, премії, правильні записи, то камандірам, які в Дачному сиділи, а як першими в бій та прикривати відступ, то знову наш рядовий з «низькими» моральними якостями…

ПиСи: Друзі, всі хто мені зараз допомагає захищати нашу 51-шу… повірте таке не забувається, дякую вам дуже. Підберу щирі слова- подякую всім!!!