За нереєстрацію тварин у луцьких ветклінік забиратимуть ліцензії

Якщо ветеринарні клініки неналежним чином ставляться до вимоги реєстрації домашніх тварин, з 1 червня у них забиратимуть ліцензії.

Контроль за діяльністю лікарів ветеринарної медицини (приватних підприємців), ветеринарних клінік та кабінетів здійснюватиме управління ветеринарної медицини в місті Луцьку, ‒ повідомляють у прес-службі луцької мерії.

Заходи спрямовані задля уникнення поширення сказу серед тварин.

Департаменту ЖКГ доручено посилити контроль за дотриманням житлово-комунальними підприємствами, товариством «М.Ж.К», іншими житлово-експлуатаційними організаціями Правил утримання тварин у місті Луцьку, зокрема, щодо реєстрації домашніх тварин.

Комунальне підприємство «Ласка» з міліціонерами та муніципалами щомісяця здійснюватимуть рейди з перевірок реєстрації домашніх тварин у місцях їх вигулу та прогулянок.

«Вирішення питання реєстрації домашніх тварин дасть можливість зменшити кількість безпритульних тварин на вулицях міста, контролювати їхню народжуваність, подальшу долю та відстежувати вакцинацію тварин, особливо від сказу», ‒ переконують у міськраді.