У Ковелі знесуть ринок

У Ковелі демонтують тимчасові споруди на ринку на перехресті вулиць Фестивальна і Хмельницького.

Про це пише Проковель.

На засіданні виконавчого комітету Ковельської міської ради начальник відділення ДАІ Сергій Долінко в черговий раз звернувся до влади міста з пропозицією демонтувати тимчасові споруди, які більше 10 років стоять на перехресті вулиць Фестивальна і Хмельницького (мікрорайон Ковеля-2). Запевнив, що його служба не погоджувала з підприємцями документи на перебування там торговельних об’єктів, де й досі жваво ведеться продаж зерна, круп, продуктів харчування та іншого краму.

За словами міського голови Олега Кіндера, судова тяганина стосовно того: бути чи ні на тому місці тимчасовим спорудам, теж закінчилася не на користь підприємців. Варто сказати, що люди прагнули оформити всі необхідні для торгівлі документи, платити податки в міську казну, але місце, яке вони обрали для введення бізнесу, суперечить нормам статтей щодо безпеки руху транспортних засобів та пішоходів. Адже їхні торговельні павільйони встановлені між проїжджою частиною автомагістралі та залізничною колією, а поряд ще й знаходиться залізничний автопереїзд.

У минулому році за кілька сотень метрів від цього місця торгівлі був відкритий оптовий ринок. Саме туди міська влада пропонувала торговцям переміститися, однак, за словами секретаря міськради Михайла Гетьмана, вони відмовилися.

У зв’язку з цим відповідні служби намагалися кілька разів тимчасові споруди демонтувати і все безрезультатно. До слова, остання така спроба відбулася кілька тижнів тому. Сергій Долінко вбачає в тому, що споруди ще й досі стоять місці, недопрацюванням представників влади міста, комунальників.

Натомість головний комунальник Ковеля Олександр Балак нарікає на бездіяльність саме працівників міліції, мовляв, це вони зайняли вигідну позицію спостерігачів. У ситуацію втрутився і міський голова Олег Кіндер, який назвав усе те, що коїлося під час останньої спроби демонтажу об’єктів, повною безвідповідальністю начальника відділення ДАІ.

«Я не маю нічого проти начальника міліції (Кіндер мав на увазі керівника міськрайвідділу міліції, який, на думку Долінка, мав би теж приймати участь в процесі проведення демонтажу), залучайте і його, але безпека руху на даній ділянці вулиці – це ваша відповідальність. Не дай Бог там хтось загине, то ви будете відповідати», – резюмував очільник міста.

Він доручив усім компетентним службам зрештою таки навести лад на перетині вулиць Фестивальна і Хмельницького, залучивши до роботи й правоохоронні органи.