Цукерберг відповів на запитання українців

Глава Facebook Марк Цукерберг пообіцяв з часом розглянути питання щодо можливості відкриття представництва Facebook в Україні.

Про це він заявив під час онлайн-сесії запитань та відповідей, яке розпочалося саме із запитання українців, повідомляє VIDIA, ‒ пише ТСН.

Модератор зустрічі повідомив, що найпопулярнішим запитанням щодо несправедливого блокування сторінок та дописів у соцмережі, яке набрало 45 тисяч лайків, було саме про Україну, і поставив його користувач Георгій з Ізраїля.

Цукерберг прокоментував, що дійсно було кілька дописів, які вони вирішили видалити за порушення правил, які забороняють використання «мови ненависті» проти іншої національності.

«На жаль, є кілька дописів, які порушили це правило. Люди поскаржились, і ми, переглянувши ці дописи, визначили, що деякі з цих дописів містили образливу лексику щодо деяких росіян, і ми їх зняли», ‒ пояснив глава Facebook.

Крім того, він запевнив, що у Росії не існує адміністрації Facebook, яка б модерувала український сегмент мережі.

«Звучали також запитання, чи дописи, зроблені українцями, модеруються росіянами в час, коли між Україною та Росією триває конфлікт. Це не відповідає дійсності – у нас немає такого російського офісу», – запевнив Цукерберг та пояснив, що модерацію здійснюють працівники представництва компанії у Дубліні.

Після цього Цукерберг відповів і на запитання президента України Петра Порошенка щодо можливості відкриття представництва Facebook в Україні. Він запевнив, що з часом таку можливість можуть розглянути, але пояснив, що доцільність лежить у площині розвитку компанії, зокрема розробки програмного забезпечення.