Луцькі депутати спробують не зганьбитися вдруге на товарах із РФ

У Луцькій міськраді вдруге зареєстрували проект рішення щодо припинення торгівлі російськими товарами.

Відповідний документ оприлюднили на сайті мерії.

Проект підготовлений на підставі звернення громадської організації «Бойкот». Однак подається від імені постійної комісії міськради з питань дотримання прав людини, законності,боротьби зі злочинністю, депутатської діяльності,етики та регламенту.

«Рекомендувати юридичним особам, що створені відповідно до чинного законодавства України, громадянам України, іноземцям та особам без громадянства, які здійснюють господарську діяльність на території міста Луцька, максимально обмежити, аж до повного припинення, будь-які правовідносини, пов’язані з реалізацією на території міста Луцька товарів, робіт та послуг, що виробляються, надаються, виконуються суб’єктами господарювання Російської Федерації», – йдеться в документі.

Нагадаймо, під час минулої сесії луцькі депутати зганьбилися, не набравши достатньої кількості голосів для прийняття цього рішення. Тож зараз спробують «на біс».

Депутат міськради Богдан Шиба згодом припустив, що окремі лучани не готові відмовитися від торгівлі російськими товарами, бо думають про власну вигоду.