Лучани готові ділитися землею із родинами загиблих героїв

Приватизовуючи земельні ділянки, лучани готові віддавати частину території для сімей загиблих українських воїнів. Прикладом цього є родина Крижановських.

Це питання розглянули під час засідання постійної комісії Луцької міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру, – повідомляє інформаційне агентство Волинські Новини.

Лучанка розповіла, що у них є поряд дві ділянки по 10 соток на вулиці Гущанській, одну з них готові віддати сім’ям учасників війни.

Втім, профільна комісія не поспішає виносити на чергову сесію Проект рішення «Про надання громадянці Крижановській Н.В. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вулиці Гущанській».

«Поки ми цього не робимо, адже потрібно виїхати на місце та подивитися, що це за ділянки. Уже в комплексі прийматимемо рішення щодо надання землі Крижановським та учасникам АТО», – розповів голова комісії Володимир Никитюк.

Із другою ділянкою є певні проблеми: на документах зазначено, що до неї є доїзд, втім, це – межа міста. Поряд аграрії все розорали, тому, аби вийти на дорогу потрібно метрів сто рухатися «свіжою» землею.