Батьки вимагають повернення полонених, серед них ‒ волиняни

Батьки військовослужбовців 80 ОАМБр вимагають від влади допомогти у пошуку їхніх синів.

На Банкову до Адміністрації президента приїхало близько двох десятків людей з Львівщини, Хмельниччини, Волині, чиї близькі нині перебувають у полоні бойовиків, ‒ йдеться в сюжеті Громадського ТБ.

Більшість із розшукуваних зникли ще 5 вересня минулого року на Луганщині. Батьки розповідають, що БТРи, на яких їхали військові, підірвалися на фугасі. Коли хлопці намагалися вийти з небезпечної території пішки, то потрапили у полон.

Із більшістю солдатів після зникнення не було жодного зв’язку. Натомість волонтери та бійці, яких звільняють з полону, розповідають, що хлопці живі і перебувають на території так званої «ЛНР».

Люди скаржаться, що на всі їхні звернення в СБУ відповідають, що переговори тривають, і просять зберігати спокій.

Волонтер Василь Ковальчук, що займається пошуком і обміном полонених, показує списки – на сьогодні у нього є підтверджені дані про 44 наших військових. Крім того, в т.зв. «ЛНР» йому передали перелік представників бойовиків, які нині перебувають в українських СІЗО, і на яких бойовики готові міняти українських бійців.

Волонтер переконує, що затримка – за українською владою, саме з українського боку немає вказівки проводити обміни. В приймальні Адміністрації родичі залишили звернення, яке мають передати в СБУ.

polon polon polon polon