Волинські військові «зігрівають душу» на Закарпатті

На Закарпатті триває 10-ий заїзд медико-психологічної реабілітації військовослужбовців з Волині у межах проекту «Зігрій душу».

Про це йдеться на сторінці Ковельського центру допомоги 51 ОМБР у Facebook.

Нещодавно розпочався 10-ий заїзд медико-психологічної реабілітації у межах проекту «Зігрій душу». 16 хлопців з Волині проходять психологічну реабілітацію під керівництвом психологів Олени Звєрєвої та Олени Тарасюк, арт-терапевта Тетяни Мялковської. Армійці відпочивають в еко-курорті «Ізкі» у селищі Міжгір’я на Закарпатті. Фінансову підтримку проекту надає благодійний фонд «Новий Луцьк», логістичну – компанія «Луцькекспрес».

В програмі реабілітаційної програми – апе-терапія (лікування бджолами), іпо-терапія (реабілітаційний контакт з кіньми), лазня, гірська річка, ватра, випас овець на кошару, подорож до озера Синевір та у Колочавський скансен «Старе Село» та гуцульські Троїсті музики. Окрім того, з солдатами спілкуватиметься священик з місцевої церкви отець Ярослав.

Творчі роботи бійців експонуватимуться з 20 до 25 травня на виставці у Брюсселі. Їх продадуть на аукціоні.

Волонтери закликають продовжують збирати гроші на нові заїзди. Допомогти проекту можна переказавши кошти на картку керівниці проекту «Зігрій душу»: Приватбанк 5168757280043128 (Лисакова Анна Григорівна).

Переглянути фото з 9-го заїзду проекту «Зігрій душу» можна тут.