Не варто відривати учасників АТО від суспільства, – волинський воїн

Для того, щоб військові пережили жахіття війни, їм слід розмовляти. Адже саме під час діалогу бійцю, який бачив смерть та відірвані кінцівки, може полегшати.

Про це сьогодні, 14 травня, під час прес-конференції у редакції газети «Волинь-нова» повідомив військовий-доброволець із батальйону «Азов» Олексій Кушнєр, – інформує Інформаційне агентство «Волинські новини».

З його слів, представники влади, а також волонтери намагаються видавати спеціальні книжки для демобілізованих бійців, влаштовувати психологічні тренінги, однак, на думку добровольця, було більш доцільним, якби міський відділ освіти зайнявся організацією зустрічей демобілізованих бійців із учнями у школах, з ліцеїстами та студентами тощо.

«Людині, яка пережила війну, потрібно про це говорити. Чим більше вона буде розповідати про пережите, тим самим виговорюючись, тим легше їй ставатиме у психологічному плані.

Коли я повертався на ротацію, то ходив до дітей. Після таких зустрічей я бачив, заради чого варто жити. Коли маленькі діти дають військовим банку тушонки, от тоді зрозуміло, що в країні щось та й змінюється.

Не треба збирати всіх «ущербних» в одному місці, в санаторії. Їх, навпаки, потрібно повертати в нормальне середовище. Ми бачили смерть побратимів. Єдине про що ми можемо говорити, це про те, що відбувалося на передовій: про відірвані кінцівки, про те, що нас не визнає влада. Але не треба створювати кабінети, не варто відривати учасників АТО від суспільства», – підсумував «азовець».

IMG_3128