Гроші на житло сімя’м загиблих воїнів повертають в Київ

Родини загиблих військовослужбовців не отримують житла, а виділені на це гроші повертаються назад у казну.

Про це під час прес-клубу обласної ради у редакції газети «Волинь-нова» сьогодні, 14 травня, повідомив військовий Андрій Мудрик, інформує Інформаційне агентство «Волинські новини».

На Волині кошти, призначені державою для вирішення житлових проблем родин загиблих військових, не використовуються. Так, їх у вигляді «залишків» повертають назад, до бюджетної казни.

З його слів, одна з найбільших проблем для родин загиблих армійців – це питання надання житла для таких сімей.

Зокрема, згідно із постановою Кабінету Міністрів від 12 серпня 2014 року, 394 тисячі 720 гривень виділили для вирішення житлових проблем родин загиблих воїнів лише на території Волинської області.

Справді, завдяки цим коштам вдалось придбати одну квартиру у Володимирі-Волинському родині загиблого військового майора Леоніда Полінкевича. Утім, усі інші виділені на помешкання для сімей загиблих гроші повернули у вигляді невикористаних залишків до державної казни.

Постає питання, чому розподіл цих коштів не йде туди, куди, насамперед, потрібно, тоді як невикористані залишки повертається в державу?

Тим часом, на Волині мешкають 13 родин загиблих солдатів, які гостро потребують допомоги у вирішенні житлових питань, з них 6 проживають у Луцьку.