На Волині хочуть збудувати містечко для військових

На Волині розглядають можливість побудови у межах Рокинь містечко для військових, які брали участь у бойових діях на Сході України.

Про таку ініціативу повідомив під час засідання комісії сьогодні, 14 травня, перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Кошарук.

Він розповів, що 28 травня відповідну пропозицію внесуть на розгляд Президента або віце-президента та в Академію аграрних наук України.

«Фактично це новий квартал Рокинь, і досить великий», – повідомив начальник Головного управління Держземагентства у Волинській області Василь Василенко. Він розповів, що передбачено 330 ділянок, школа, дитячий садочок. Є уся відповідна містобудівна документація, єдиним питанням є вилучення ділянки з власності Національної академії аграрних наук.

«Якби нам вдалося комплексно організувати такі містечка для учасників АТО, то це дозволило б зняти напругу в області щодо цього питання», – зазначив Сергій Кошарук. Водночас від додав, що необхідно активніше зайнятися питаннями виділення земельних ділянок учасникам війни на Сході України, оскільки їх з кожним днем стає все більше.