З луцької «Батьківщини» вигнали трьох депутатів

Трьох депутатів міської ради Наталю Бунду, Артура Василевського і Катерину Мельник позбавили членства у луцькі організації ВО «Батьківщина».

За словами представників партії, троє депутатів були виключені із лав «Батьківщини» за порушення зобов’язань, які вони брали на себе при формуванні списки депутатів від партії у Луцькраду, – пише ВолиньPost.

При входженні у партію кожен з депутатів дава обіцянку, що він обов’язково вступить до лав фракції і у своїх діях буде керуватися рішенням фракції і партії.

Натомість троє вищезгаданих депутатів порушили обіцянки і виявили бажання покинути партію з якою вони перемогли на виборах. На думку міської партійної організації ВО «Батьківщина» – це непорядний і нечесний крок по відношенню до виборців і до партії, яка їх висунула своїми кандидатами на депутатство і їм довірилась.

Коли стало відомо про раніше запланований вихід з фракції Бунди, Василевського та Мельник, то їм пропонувалось скласти депутатський мандат і залишити депутатське крісло у міській раді. Але ці депутати не погодились на це і обрали, на думку членів міської партійної організації ВО «Батьківщина», неправильний шлях, який ставить під загрозу їхню подальшу репутацію та подальшу політичну кар’єру. Тому трьох депутатів виключи із партії.

Поки що, за попередньою інформацією, екс-бютівці не увійшли у жодну фракцію та депутатську групу Луцької міської ради.

Також у коментарі Волинь Post представники міської партійної організації ВО «Батьківщина» заявили, що причетними до виходу трьох депутатів з їхньої фракції, є представники промерської депутатської групи «Рідне місто». Вони зауважили, що можливо і сам міський голова Микола Романюк може бути причетним до цього.