Волиняни у війні на Сході. ІНФОГРАФІКА

Станом на 21 квітня 2015 року за час війни на Сході до лав Збройних сил України мобілізували приблизно вісім тисяч волинян.

Про це йдеться у відповіді обласного військкомісаріату на запит Волинського Агентства Розслідувань.

Перше місце за кількістю мобілізованих військовозобов’язаних займає Луцький комісаріат (17%), другий – Володимир-Волинський, третій – Ковельський.

Не прийшли на виклики за повісткою приблизно 850 чоловік (50 – міста, 800 – райони), ще понад 11-м тисячам повістки не вдалося вручити (5 тисяч – міста, 6 тисяч – райони).

ДИВИТИСЯ ІНФОГРАФІКУ: ВОЛИНСЬКИЙ РАХУНОК ВІЙНИ НА СХОДІ

Також в документі йдеться про те, що за час війни на Сході 856 депутатів різних рівнів рад отримали повістки, з них комісію пройшли – 294 людини.

Станом на 21 квітня в Збройних силах України служать понад 6,5 тисячі волинян.

Насамкінець зауважимо, що за час війни до військкоматів прийшло 532 громадян, які захотіли стати добровольцями. Серед них – 112 офіцерів запасу та 5 жінок. До слова, загалом до війська з Волині призвали 20 жінок включно з п’ятіркою добровольців.

Детальніше – в інфографіці та документах нижче.

військомат

DSC_0037DSC_0039

Варто зазначити, що в цій публікації відсутня інформація по волинянах, які служили чи служать в добровольчих з’єднаннях, наприклад, “Азові”, “Айдарі” чи Добровольчому українському корпусі. Встановити їхню точну кількість неможливо.  Але очевидно, що мова йде про сотні чоловіків та жінок, які поїхали на Схід.